Золотий пилосос за 1 мільйон баксів

Новий нечувано дорогий пилосос виставила на продаж компанія «GoVacuum» (США). Ціна його просто зашкалює за всі мислимі і не мислимі межі і становить 1 мільйон доларів. Цей пилосос не оснащений найновішими технологіями - просто його корпус виготовлений із золота, в прямому сенсі цього слова.

Як повідомляється на сайті «GoVacuum», корпус цієї повністю функціональної моделі виготовлений з металу і має покриття з 24-каратного золота.

Розміщена на сайті виробника фотографія демонструє гарний і переливчастий корпус із золота. Не золоті тільки колеса, ручка і важіль перемикання режиму роботи.

«Якщо ви прониклива людина, у якої є яхта і рідкісний автомобіль у гаражі поряд з приватним літаком, то ви ідеальний клієнт для самого ексклюзивного виробу, яким є золотий пилосос GV62711» - зазначається на сайті «GoVacuum».

Мішок для збору пилу зеленого кольору виготовлений з чистої вовни. Пилосос важить 7 кілограмів 200 грамів.

Як повідомляє виробник, компанія має намір виставити на продаж тільки 100 золотих пилососів. Збираються пилососи в Китаї, а золоте покриття роблять в місті Кенсінгтон (штат Меріленд, США).

<< Назад