Видалення запахів тварин та інших результатів їхньої життєдіяльності

Домашні тварини привносять в наше життя радість, затишок і особливий комфорт. Але дуже часто власники квартир отримують разом з прекрасною собачкою або кішечкою багато проблем, вирішувати які доводиться негайно. До цих проблем найчастіше відносяться залишені домашніми улюбленцями на килимах і м'яких меблях екскременти, блювота і неприємні запахи.

Видалення запахів тварин і плям

Традиційні миючі та чистячі засоби, куплені у відділах побутової хімії звичайних магазинів, для видалення неприємних запахів і слідів життєдіяльності домашніх улюбленців не підходять. Справа в тому, що вони не здатні досить глибоко проникнути в матеріал, будь то килим, килимове покриття або меблева оббивка. Більше того, побутові засоби для чищення меблів взагалі не можуть впливати на сечові відкладення, не кажучи вже про тверді залишки, а тим більше про стійкі запахи. Адже за задумом природи саме запах сечі і калу повинен якомога довше повідомляти всім оточуючим про знаходження в цьому місці того чи іншого представника тваринного світу.

Але навіть якщо Вам здалося, що після застосування побутового засобу запах повністю зник - Вас чекає гірке розчарування. Неприємний запах через деякий час знову з'явиться, так як його джерело знаходиться в нижніх шарах килима або тканинної оббивки м'яких меблів, які не доступні побутовим «слабакам». Пізніше після обробки поверхонь сухим методом, мікроби, що знаходяться в глибині килима, частково всмоктуються пилососом і швидко розносяться по всьому будинку, стрімко розмножуючись.

Найефективніший перевірений спосіб боротьби із запахами, залишеними тваринами - використання професійних засобів для чищення. Відмінно зарекомендувала себе продукція міжнародної компанії з виробництва професійної хімії для прибирання «PROHCEM».

Скористайтеся надійним засобом, і неприємні запахи більше не будуть Вас турбувати!

<< Назад