Сушка для килимів

Багато років вони служили нам вірою і правдою, вкриваючи підлоги і затишком обволікаючи наше життя в міських квартирах і заміських будинках. Красиві, з дивовижними візерунками і приємним на дотик ворсом, шикарні килими завжди вражали нашу уяву майстерністю обробки і високою якістю матеріалу.

Але одного разу вся ця краса зовсім випадково і несподівано піддалася нападу непередбачуваної водної стихії, яка прорвалася згори, збоку або взагалі незрозуміло звідки. Вода, миттєво ввібравшись у колись пухнастий та пишний ворс, перетворила килим у хлюпаюче озеро посеред кімнати. Що ж робити в подібних випадках бідним власникам дорогих килимових виробів? Зрозуміло, необхідно викликати фахівців, в арсеналі яких є сучасна мобільна сушка для килимів.

Добре висушити килими та килимові покриття в домашніх умовах власник сам не зможе, а якщо цю процедуру не виконати вчасно або зробити неправильно, то з прекрасним улюбленим килимом можна попрощатися назавжди. По-перше, вода може частково розчинити барвники. По-друге, може порушитися міцність виробу, особливо основи. По-третє, своєчасно не видалена волога може стати причиною появи бактерій і неприємного запаху. По-четверте, сухі забруднення можуть розчинитися у воді і грунтовно ввібратися в матеріал килима, що стане причиною додаткової чистки.

Сушка для килимів: особливості обладнання

Для сушіння килимів ми пропонуємо використовувати чудові мобільні вентилятори для сушки з направленим дією потужного повітряного потоку. Головним завданням подібних пристроїв є постійне перемішування повітря для запобігання концентрації вологи в нижній частині приміщення.

Сушка для килимів може здійснюватися за допомогою ефективних вентиляторів «EDIC» виробництва США, які відрізняються високою надійністю, мобільністю та зручністю у використанні. Їх можна як переносити (передбачена ручка), так і переміщати за допомогою зручних маневрених коліщаток.

Сушка для килимів «EDIC»

Основний елемент конструкції обладнання для сушіння килимів - потужний вентилятор, що створює спрямований повітряний потік і працює в 3-х режимах.

Сушіння килимів може здійснюватися тривалий час, так як обладнання розраховане на тривалі навантаження. Сильний потік повітря забезпечується надійним електродвигуном. Сушка для килимів «EDIC» має армовану раму двигуна і міцний корпус, на якому передбачено місце для зручного зберігання довгого кабелю.

Вентилятори для сушіння килимів та килимових покриттів застосовуються не тільки в екстремальних випадках. Найчастіше їх використовують після чищення килимів або м'яких меблів екстракторами, миючими пилососами або після видалення плям. Зверніть увагу, що для того щоб покриття не деформувались, сушіння виробів здійснюється повітрям кімнатної температури.

<< Назад