Шампунування як ефективний метод чищення килимів однодисковою машиною

Досить часто чищення килимів проводиться за допомогою такого ефективного методу як «шампунування». Цей спосіб являє собою глибоку чистку килимових покриттів, яка запобігає наскрізному промоканню виробів.

Підготовка покриття

Перед початком робіт необхідно обов'язково перевірити ретельність розміщення на підлозі оброблюваного килимового покриття. Далі слід переконатися в стійкості барвників. Для цього можна вмочити серветку в миючий засіб і потерти килим у непримітному місці. На білій серветці не повинно залишитися слідів. Потім поміщайте щітку від роторної машини в ємність з теплою водою для шампунування. Поки вона відмокає, пропилососьте килим пилососом.

Підготовка миючого робочого розчину

Спочатку наливаємо в ємність воду, потім додаємо концентрат засобу відповідно до вказівок виробника.

Підготовка машини однодискової із запіненням щітки

Виймаємо з відра щітку, струшуємо з неї воду і встановлюємо на однодискову машину. Після цього заливаємо підготовлений розчин в бачок, який знаходиться на рукоятці. Потім на килимове покриття необхідно покласти прогумований килимок, запустити машину, помістити її на килимок і кількома натисканням ручки подачі розчину забезпечити рівномірне запінювання щітки.

Шампунування килимового покриття

Килим слід обробляти рівномірно, при цьому намагайтеся вести однодискову машину по спіралевидній траєкторії. Якщо обсяг піни буде зменшуватися, то його необхідно періодично додавати короткочасними натисканнями важеля подачі миючого розчину. У тому випадку, якщо піни занадто багато, її можна видалити, скориставшись водовідсосом або миючим пилососом.

Фінішна обробка

Після того як килимове покриття висохне, залишки бруду необхідно видалити пилососом. Для цього рекомендується використовувати щіткові пилососи, які дозволять підняти ворс і зробити килим пухнастим.

<< Назад