Професійні миючі та дезінфікуючі засоби

Сучасні санітарні та гігієнічні вимоги до промислових площ і громадських місць змушують їх власників серйозніше ставитися до прибирання. Але глобальне подорожчання примушує шукати відповіді на нове питання: «Де купувати професійні миючі та дезінфікуючі засоби дешевше без втрати якості?»

Оптимальний вихід із ситуації - використання професійних засобів для прибирання від британської компанії Prochem Europe LTD. Фасування великими об'ємами і висока концентрація роблять цю високоякісну хімію кращою пропозицією на ринку.

Спеціалізовані миючі та дезінфікуючі засоби розроблені для наступних галузей:

  • харчова промисловість
  • хімічна промисловість
  • автомобілебудування
  • СТО, мийки, ремонтні майстерні
  • клінінгові компанії
  • медичні установи, бібліотеки, кінотеатри і т.д.
  • HoReCa

Чому саме Prochem

Основна проблема вітчизняного клінінгу - велика кількість застарілих стійких забруднень, видалення яких вимагає величезних фінансових і тимчасових витрат. Але Prochem Europe LTD розробила ексклюзивні формули, які справляються з практично будь-якими плямами і забрудненнями. При цьому професійні миючі та дезінфікуючі засоби не маю агресивних складових, які негативно впливають на навколишнє середовище або шкодять здоров'ю клінера.

Краще підтвердження європейської якості професійної хімії Prochem - наявність сертифіката якості ISO 14001: 2004. Ще одне досягнення компанії з більш ніж сорокарічної історією - нагорода Королівським орденом за якість професійних миючих і дезінфікуючих засобів, наданих для прибирання палацу королеви Єлизавети ІІ.

Якість і економічність миючої та чистячої хімії Prochem підтверджено сертифікатами якості, багаторічною історією і мільйонами задоволених споживачів. Спробуйте зробити прибирання за допомогою Prochem - і все навколо засяє чистотою!

<< Назад