Професійна хімія для прибирання: нові надходження

Ми раді повідомити Вам, що в нашому каталозі з'явилися нові ефективні засоби для чищення найрізноманітніших поверхонь. Вся професійна хімія сертифікована і безпечна для використання. Нижче представлені короткі описи, які допоможуть Вам краще визначитися з вибором відповідних засобів.

Fibre Shampoo - піна для чищення килимів, м'яких меблів, салонів автомобілів / код В105-05 / 5л

Концентрована суміш, що сильно спінюється. До її складу входять нейтральні миючі засоби, що сильно кристалізуються. Засіб може застосовуватися для чищення килимів за допомогою роторних дискових машин, а також в піногенераторних пристроях. Чистку м'яких меблів можна проводити методом шампунування. Fibre Shampoo чудово чистить, швидко сохне і не впливає на забарвлення матеріалу.

Засіб для чищення сильно забруднених килимів Multi Pro / код S709-05 / 5л

Професійна хімія (концентрат) для попередньої обробки сильно забруднених місць на килимах, килимових покриттях і т.д.

Засіб для попереднього чищення натуральних килимових виробів Prespray Gold / код В107-05 / 5л

Концентрат для підготовчої обробки меблевої оббивки, а також килимів з вовни і синтетики. Слаболужний Prespray Gоld забезпечує ефективне видалення жирових і масляних плям перед екстракторним чищенням.

Плямовивідник Brоwning Prеscription / код В845-01 / 5л

Кислотний плямовивідник для виведення плям жовтого і коричневого кольору, що з'являються через джутову основу килима. Також Brоwning Prеscription ефективно застосовується для видалення плям від кави і чаю. Цей плямовивідник прекрасно зарекомендував себе під час відновлення ворсової поверхні килимів після підтоплень, особливо якщо немає можливості використовувати вибілювачі на основі хлору.

Дезодорант для килимів та килимових покриттів Nеutra Soft / код В112-05 / 5л

Дуже ефективний засіб: добре очищає від сечі, прекрасно ополіскує, робить килими більш м'якими і додає свіжості. Спеціально розроблявся для сфери охорони здоров'я.

Підсилювач для миючих засобів Citra Boost / код В845-01 / 1 л

Професійна хімія Citra Boost забезпечує посилення миючих властивостей інших засобів для чищення за рахунок розчинників. Додається в точно зазначених виробником пропорціях.

Для того щоб дізнатися всі ціни на професійну хімію, скачайте прайс.

<< Назад