Професійна хімія для прибирання

У діловому світі професія «прибиральниця» відходить у минуле: офіс або торговий центр з відвідуванням кілька тисяч людей в день неможливо тримати в чистоті за допомогою віника і швабри. Та й стандарти все підвищуються, змінюється підхід і вимоги до персоналу. Слово «клінінг» міцно входить в ужиток, приносячи з собою європейську якість прибирання і абсолютно незнайому пострадянській людині технологію.

В її основі - використання професійної хімії для прибирання, що відмінно зарекомендувала себе на Заході. Сучасні стандарти гігієни і чистоти вимагають використання засобів нового покоління, які максимально якісно здатні не тільки прибрати будь-які види забруднень і запахів, але також створити брудо- і пиловідштовхуючий бар'єр для всіх видів поверхонь.

5 відмінностей професійної хімії від побутової

  • Виробники професійної хімії для прибирання уникають універсальних засобів, які малоефективні в боротьбі зі стійкими забрудненнями.
  • Вузьконаправлена дія дає можливість видаляти конкретний вид плям (білкові, від чаю, кави, будівельного клею і бетону) без пошкоджень оброблюваної поверхні
  • Професійна хімія для прибирання має високу концентрацію і поставляється в великих економних упаковках
  • Спеціалізовані засоби не тільки якісно прибирають забруднення, але також дають тривалий дезодоруючий і дезінфікуючий ефект
  • Можна застосовувати разом з професійною технікою для клінінгу

Очевидно, що професійна хімія для прибирання вимагає спеціальних знань і навичок її використання. Тільки чітке дотримання інструкції, яка поставляється разом з обраним засобом, дозволить провести прибирання на найвищому рівні.

<< Назад