Обладнання для автомийки

Кожен автовласник бажає, щоб його автомобіль був чистим не тільки зовні, але і всередині. Адже салон, що пахне свіжістю, викликає радість і прилив оптимізму на тривалий час. Їздити в чистому автомобілі приємно, престижно і, найголовніше, безпечно для здоров'я. Також періодично позбавляючись від грязьового нальоту на сидіннях і декоративних панелях, можна продовжити їх термін служби.

Як же зробити так, щоб салон автомобіля весь час виблискував як новенький? Відповідь напрошується сама собою! Треба віддати машину на чистку професіоналам. Саме вони, використовуючи спеціальне обладнання для автомийки, наведуть лоск на потьмянілу оббивку сидінь і ретельно почистять кожен сантиметр салону автомобіля.

Обладнання для автомийки: особливості

У нашій компанії можна купити обладнання для автомийки Powr-Flite PS35ER (USA).

Професійний екстрактор спеціально призначений для чищення килимових покриттів, оббивки м'яких меблів, салонів автомобілів і т.д. Компактні розміри цього апарата дозволяють застосовувати його там, де інша техніка не може бути використана в принципі.

Принцип роботи екстрактора

Під час чищення здійснюється розбризкування миючого розчину під великим тиском і негайне вбирання його через спеціальну насадку. Ця технологія дозволяє розчину проникнути в глибину оббивки покриття і швидко видалити бруд.

Незважаючи на свої компактні розміри, апарат забезпечений місткими баками (по 13.2 літра!) для миючого і відпрацьованого розчину, що забезпечує тривалу роботу екстрактора.

Довгий робочий шланг (3.5 м) з насадкою (2 насадки в комплекті) забезпечує зручну роботу під час чищення салону автомобіля. Особлива конструкція екстрактора спрощує його обслуговування: основні вузли легкодоступні для чищення і заміни. Двоступеневий вакуумний мотор сконструйований в розрахунку на тривалу роботу.

Powr-Flite PS35ER (USA) забезпечений міцними поворотними колесами і алюмінієвою телескопічною ручкою, які полегшують транспортування екстрактора.

У комплект входять шланги (подачі і всмоктування розчину) і прозорі насадки.

Докладну інформацію про це обладнанні для автомийки Ви можете отримати у наших співробітників, звернувшись за телефонами на сайті або відправивши запит електронною поштою.

<< Назад