Миючі засоби для хімчистки

Вже давно доведено, що ефективне прибирання м'яких меблів, килимів, салонів автомобілів за допомогою одного тільки пилососа неможливе. Пилосос здатний лише прибрати частинки пилу з верхніх шарів текстилю, тоді як хвороботворні мікроорганізми і стійкі неприємні запахи ховаються в більш глибоких шарах.

Професійно позбутися від забруднень текстильних поверхонь допоможе хімчистка. Миючі засоби для хімчистки активно борються з плямами, прибирають стійкі неприємні аромати, пил по всій глибині ворсу. Якісні засоби не тільки не руйнують фарбувальні пігменти, але і роблять колір покриття більш насиченим.

Так як основне завдання хімчистки - прибрати бруд, не пошкодивши покриття, миючі засоби для хімчистки розробляються спеціально для догляду за делікатними тканинами. Найчастіше єдиним способом прибрати пляму є хімчистка, оскільки прання заборонене через тривалий термін висихання речі, її величезні розміри або велику ймовірність порушення структури покриття.

Миючі засоби для хімчистки Prochem розроблені таким чином, щоб максимально якісно прибирати забруднення як з хімічних, так і з натуральних волокон. Професійна хімія прибирає плями будь-якого походження: органічні, масляні, косметичні, будівельні ... Крім цього, в процесі хімічної чистки відбувається видалення пилу, дезодорація і створення брудовідштовхуючого покриття.

Проведення регулярної хімчистки збільшує строк експлуатації покриття і надає йому більш презентабельного вигляду. Причому рекомендується чистити не тільки старі речі, але й тільки придбані: ви тільки подумайте, скільки часу ваш «чистий» новий диван перевозився по складах і цехах, скільки разів до нього торкалися руки сторонніх людей і наскільки багато пилу в ньому після тривалого перебування в магазині . Уявили? Варто провести хімчистку, чи не так?

<< Назад