Мийне устаткування для чищення килимів

Вода - основний компонент прибирального процесу

Мийне устаткування для чищення килимів в якості основного компонента для функціонування використовує воду. Без води мийне устаткування працювати не зможе в принципі. Використовуючи чистячі розчини на основі води для видалення бруду на килимових покриттях, можна розраховувати на чудові результати.

Завдяки використанню передових технологій фільтрації відпрацьованого розчину і цілому ряду новаторських рішень, сучасне мийне устаткування задає високі стандарти продуктивності і зручності.

Таке обладнання для чищення килимів як килимомийні машини або екстрактори «POWR -FLITE» знаходить широке застосування у всіх випадках, коли потрібна ефективна гігієнічна чистка волокон на всю глибину виробів, таких як килими, ковроліни, килимові покриття, м'які меблі, різноманітні матраци, текстильні поверхні і автомобільні сидіння. Заздалегідь приготовлений водний розчин миючого засобу подається під великим тиском на поверхню виробу і, насичившись брудом, всмоктується назад. Подібний метод дозволяє видалити більшість з можливих забруднень. Крім того, екстрактор добре видаляє і неприємні запахи.

Професійне миюче обладнання забезпечується комплектом різноманітних насадок, що дозволяє значно підвищити ефективність прибирання.

Великі розміри (870х610х115) і висока продуктивність килимомийних машин (2 потужних вакуумних мотора) «POWR-FLITE» являє собою ідеальне рішення для чищення килимових покриттів у великих приміщеннях.

<< Назад