Хімія професійна (для видалення жувальної гумки і слідів від скотчу)

Звичайна побутова хімія для видалення жувальної гумки не підходить, хоча в домашніх умовах саме її найчастіше і застосовують. Результат в цьому випадку важко передбачити, адже окрім жуйки страждає і поверхня виробу: виривається ворс, зривається фарба, залишаються залишки жувальної гумки і т.д.

Набагато кращого ефекту можна домогтися за допомогою професійної хімії. На даний момент відомо про два способи видалення жувальної гумки: розчинення і заморожування. Перший спосіб вважається більш ефективним, оскільки не вимагає швидкості дій і може застосовуватись практично на будь-яких поверхнях.

Хімія професійна: розчинники

Розчинники являють собою суміш органічних складових і поверхнево-активних речовин (ПАР). За консистенцією вони можуть бути в'язкими і рідкими.

Рідка професійна хімія володіє характерним запахом. Її відмінною рисою є порушення внутрішніх зв'язків всередині жуйки. Подібні чистячі засоби наносять на серветку, а потім на жувальну гумку. Також можливе нанесення засобу безпосередньо на жуйку за допомогою дозуючого пристрою. В результаті прямого впливу липке речовина перетворюється на розсипчасту субстанцію і віддаляється пилососом.

Хімія професійна у вигляді в'язкої рідини, схожої на гель, наноситься точно на жуйку. Після цього вона, проникаючи під жувальну гумку, починає розм'якшувати її. В результаті зчеплення з матеріалом порушується і жуйка віддаляється скребком.
До складу гелів входять емульгатори, що легко видаляються водою. Після промивання водою можна скористатися або серветками, або ганчіркою. Під час обробки плями не слід забувати про час.

Професійна хімія для видалення слідів від скотчу та самоклеючих оголошень (самоклейки)

Засоби, що застосовують для видалення залишків клейових складів, по суті, є тими ж органічними розчинниками і складами ПАР. Час змивання та інтенсивність прикладених зусиль залежить від типу клейової основи скотчів і самоклеючих оголошень. Найбільш важкі для видалення залишки доводиться багато разів протирати розчином. Найкращий спосіб - попереднє замочування з подальшим (акуратним!) механічним впливом.

Для видалення слідів від жуйки, скотчу та самоклеючих оголошень рекомендуємо скористатися такими засобами як:

  • PROCHEM Solvex (рідина, час експозиції до 3-5 хвилин);
  • PROCHEM Solvall Spotter (рідкий швидковисихаючий очищувач, час експозиції до 3-5 хвилин).

<< Назад