Двигун для пилососа

Двигун для пилососа
Запчастини

Двигуни для професійних пилососів

Найнеобхіднішою деталлю в такому корисному винахід як пилосос, будь він хоч професійним, хоч побутовим або миючим, є двигун, він же мотор. Від його потужності, запасу міцності і надійності залежить якість прибирання тієї або іншої поверхні. Зрозуміло, більш потужний двигун для пилососа здатний довше витримувати навантаження. Проте, з часом навіть СУПЕР двигун для пилососа іноді виходить з ладу.

Отже, для давайте розглянемо докладніше причини поломок пилососів, а точніше їх головного елемента - двигуна.

Двигун для пилососа: причини поломок

У наш час практично кожен охоронець чистоти може придбати пилосос. Існує багато різних моделей пилососів в різних цінових категоріях. На вартість головним чином впливає функціональність приладу і якість виготовлення. Устаткування відомих компаній коштує дорожче, а невідомі марки пилососів можна купити дуже дешево. Для професійного прибирання зазвичай купляють професійні пилососи з потужними силовими установками, які дозволяють обробляти великі площі. Побутові пилососи розраховані на нетривале прибирання і не можуть похвалитися високою продуктивністю.

Мотор для пилососа, проганяючи через себе повітря, здійснює очищення тієї або іншої поверхні. Повітря, що проходить через двигун, фільтрується через спеціальні фільтри або мішки для збору сміття. Якщо фільтр відсутній, то весь бруд, який збирається на вході, буде вилітати через видувний отвір. Фільтрів повинно бути не менше двох. Той, що на вході, затримує сміття і пил, а другий, який знаходиться на виході, фільтрує дрібні часточки, які з'являються в результаті роботи двигуна.

Двигун для пилососа: рекомендації з експлуатації

Яким би надійним не був би двигун для пилососа, його все-таки необхідно берегти. В іншому випадку термін експлуатації може скоротитися в рази. Нагадаємо кілька важливих, на наш погляд, моментів, на які необхідно звернути увагу.

Якщо Ви користуєтесь звичайним пилососом для сухого вакуумного прибирання, то намагайтеся не допускати засмоктування пилососом вологи. Вода, що проникла всередину, призведе до появи корозії на підшипниках, які в подальшому будуть стрімко виходити з ладу. Крім того, вода може стати причиною короткого замикання, яке в свою чергу може призвести до займання обладнання. При попаданні води всередину пилососа без зволікання виймайте вилку з розетки.

Двигун для пилососа, як і будь-який інший двигун, не любить перегрівів. Професійне обладнання, природно, працює набагато довше і ефективніше побутових аналогів, але і воно коли-небудь все-таки починає перегріватися.

На професійних моделях стоїть запобіжник, який вимикає обладнання, рятуючи його від перегріву. Тим не менше трапляється, що пилосос, попрацювавши буквально кілька хвилин, вже вимикається. Це явне свідчення того, що з мотором не все в порядку.

Як правило, мотор для пилососа, що перегрівся, втрачає потужність всмоктування. Причиною перегріву може стати засмічення шлангу, мішка або фільтра, який знаходиться перед мотором. Також нерідко забивається фільтр в стакані для збору сміття. І найнеприємніше: якщо не користуватися фільтрами і мішками, то засмічується сам двигун для пилососа. У нього потрапляє сміття, яке починає поступово руйнувати мотор.

Поряд з перегрівом і попаданням в двигун вологи доводиться констатувати і необережне поводження з електричним кабелем. Ні в якому разі не виривайте шнур з розетки, схопившись за провід. Витягати провід необхідно тільки взявшись за вилку, акуратно притримуючи при цьому розетку. З пилососа витягувати провід необхідно акуратно, без зусиль і не до упору. Змотувати його також слід дбайливо, без різких рухів.

Миючі пилососи набагато складніші звичайних і вимагають до себе ще більшої уваги. Вся складність криється в додатковій помпі, яка качає воду.

Тут важливо:

  • розміщувати пилосос на рівній поверхні
  • періодично вимикати пилосос для зливу брудної води
  • постійно стежити за цілісністю кабелю
  • перевіряти перед роботою чистоту резервуарів, виходів і т.д.

В інших випадках користувачеві необхідно уважно читати інструкцію з експлуатації.

Для того щоб замовити професійний двигун для пилососа або помпу для миючого пилососа, а також одержати докладну інформацію про наявність необхідного двигуна і його технічні характеристики, звертайтеся за телефонами в Києві:

(063) 111-94-99, (044) 221-38-78

<< Назад