Чищення штор: обладнання

За шторами, портьєрами і різноманітними фіранками необхідно ретельно доглядати. В іншому випадку на вікнах з часом будуть «красуватися» справжні пилозбірники, які при найменшому подиху вітру поширюватимуть навколо нездорову обстановку. Ті, хто бажають тримати свої штори в чистоті, як правило, звертаються до професіоналів, які в свою чергу, використовуючи спеціальне обладнання для чищення штор, легко видаляють будь-які забруднення з цих величезних тканинних полотен.

Наша компанія пропонує чудове універсальне устаткування для чистки штор у висячому положенні Powr-Flite PS35ER (USA). Скориставшись цим компактним помічником, Ви зможете спокійно брати його з собою на будь-яке завдання. Найбільш запилені і важкі портьєри, де б вони не знаходилися в квартирі, офісі, ресторані або на сцені, не встоять перед його професійним натиском.

Принцип дії екстрактора Powr-Flite PS35ER ґрунтується на розпиленні розчину для чищення певної температури на поверхню штор. Потрапивши на тканину засіб миттєво вбирається, розчиняючи бруд, а потім відразу ж поглинається машиною. Через кілька хвилин штори стають свіжими і оновленими.

Основні переваги устаткування для чистки штор Powr-Flite PS35ER

  • Миттєвий вплив на забруднені поверхні
  • Засіб поглинається тканиною, але при цьому не залишає слідів
  • Чистку штор можна проводити не знімаючи штори

Компактний екстрактор оснащений місткими баками (по 13.2 літра!) для миючого і відпрацьованого розчину, що забезпечують тривалу безперервну роботу екстрактора. Також для зручної роботи передбачений довгий шланг (3.5 м) з замінними насадками (2 прозорі насадки в комплекті). Маневреність пересування забезпечується поворотними колесами і зручною висувною ручкою.

Більш детальну інформацію про це обладнання для чищення штор можна отримати у наших співробітників, звернувшись за телефонами, вказаними на сайті.

<< Назад