Чим відрізняється професійна хімія для клінінгу від звичайних чистячих засобів?

Відомо, що по-справжньому добре почистити килим, вивести пляму або видалити неприємний запах за допомогою побутової хімії неможливо. І справа тут не в тому, що побутова хімія нікуди не годиться. Просто, як правило, всі побутові чистячі засоби розроблялися для загальних випадків. А життя, зрозуміло, набагато складніше. Тому для видалення стійких плям, різноманітність яких величезна, а також стійких запахів від тварин і грязьових відкладень найкраще підходить професійна хімія.

У цій невеликій статті ми розповімо, чому професійна хімія краща підходить для боротьби з різноманітними забрудненнями, ніж побутові чистячі засоби, особливо у сферах ресторанного та готельного бізнесу.

Професійна хімія: особливості та нюанси

Зал, кухня, підсобні приміщення ресторанів і кафе повинні знаходитися в чудовому санітарному стані. Недостатня увага до питань чистоти цілком може призвести до небажаних наслідків, таких як харчові отруєння і псування продуктів. Як свідчить статистика, чверть всіх продуктів на підприємствах громадського харчування щороку псується через недбале ставлення до чистоти.

Професійні чистячі засоби для готелів і підприємств громадського харчування з'явилися на ринку України не так давно. Професійна хімія перевершує побутову по багатьом параметрам. Але не дивлячись на її явні переваги, деякі закупівельники і власники підприємств віддають перевагу більш дешевим (на перший погляд) побутовим аналогам, не розуміючи, що в перспективі втрачають на цьому чималі кошти. Адже професійна хімія оцінюється не за вартістю за 1 літр або 1 кілограм, а за розміром поверхні, яку можна обробити 1 літром засобу. Виходить, що в підсумку більш дорога професійна хімія в концентрованому вигляді стає набагато дешевшою будь-яких побутових миючих засобів.

Кожен день персонал готелів і ресторанів стикається з досить сильними забрудненнями, з якими постійно доводиться боротися. І цілком зрозуміло бажання власників скоротити як витрати на закупівлю засобів, так і витрати часу на прибирання. Але, на жаль, використовую побутову хімію, хороших результатів домогтися неможливо, адже побутові засоби абсолютно не підходять для видалення грунтовних забруднень, так як концентрація активних речовин в них не висока. Професійна хімія навпаки відрізняється великим асортиментом концентратів, придатних для видалення конкретних забруднень: одні чудово видаляють жир, інші справляються з нагаром, а треті - з сольовими відкладеннями.

Деякі відмінності професійної хімії для клінінгу від побутової

  • До складу професійної хімії (на відміну від побутових засобів) входять спеціальні ПАР-и (поверхнево-активні речовини) і особливі сировинні добавки, які сприяють біологічному розкладанню забруднень.
  • На відміну від побутових миючих засобів, професійна хімія - це концентрати. Купуючи 1 літр концентрату, можна отримати кілька десятків літрів ефективного миючого засобу. Лише деякі з них використовуються в чистому вигляді через неможливість суміщення з водою.
  • Для видалення складних забруднень таких як жири, грязьові нальоти, нагар і т.д. застосовуються спеціальні добавки. Також деякі виробники, наприклад PROCHEM, спеціально розробляють спеціальні засоби для обробки різноманітних поверхонь.
    Професійна хімія використовується для боротьби з конкретними типами забруднень і ідеально підходить для використання з клінінговим обладнанням.
  • Перш ніж застосовувати чистячі засоби для клінінгу, слід уважно вивчити інструкцію.

<< Назад