Новини

Купити засоби для хімчистки м’яких меблів

М'які меблі є елементом меблів, без яких неможливо уявити собі жодного будинку або квартири. Дивани і крісла також часто можна зустріти в офісах, кабінетах для відпочинку співробітників, у готелях та інших установах. На жаль, час від часу на м'які меблі може пролитись чай, кава або інший напій, можуть впасти шматочки жирної їжі.

детальніше >>


Професійні засоби для хімчистки

Килим є невід'ємною частиною інтер'єру багатьох квартир і будинків. Він виконує одночасно декілька функцій. По-перше, килим (підлоговий) забезпечує тепло ногам, захищає підлогове покриття від подряпин, а також виконує естетичну функцію (як і настінний килим).

детальніше >>


Професійний пилосос ціна

Прибирання є необхідною постійної процедурою, яка дозволяє підтримувати чистоту в приміщенні. І максимально ефективно справляється з цим завданням професійний пилосос. Ціна на техніку для прибирання сьогодні досить різна і залежить від багатьох параметрів. Вибір тієї чи іншої моделі визначається вимогами, які пред'являються до пилососа, а також сферою застосування.

детальніше >>


Технології видалення плям з текстильних покриттів

Тарас Дудар відкриває 2014 навчальний рік семінаром «Технології видалення плям з текстильних покриттів», який відбудеться 10 січня в Києві.

детальніше >>


Сушка для килимів

Багато років вони служили нам вірою і правдою, вкриваючи підлоги і затишком обволікаючи наше життя в міських квартирах і заміських будинках. Красиві, з дивовижними візерунками і приємним на дотик ворсом, шикарні килими завжди вражали нашу уяву майстерністю обробки і високою якістю матеріалу.

детальніше >>


Шампунування як ефективний метод чищення килимів одно дисковою машиною

Досить часто чищення килимів проводиться за допомогою такого ефективного методу як «шампунування». Цей спосіб являє собою глибоку чистку килимових покриттів, яка запобігає наскрізному промоканню виробів.

детальніше >>


Чищення штор: обладнання

За шторами, портьєрами і різноманітними фіранками необхідно ретельно доглядати. В іншому випадку на вікнах з часом будуть «красуватися» справжні пилозбірники, які при найменшому подиху вітру поширюватимуть навколо нездорову обстановку. Ті, хто бажають тримати свої штори в чистоті, як правило, звертаються до професіоналів, які в свою чергу, використовуючи спеціальне обладнання для чищення штор, легко видаляють будь-які забруднення з цих величезних тканинних полотен.

детальніше >>


Професійна хімія для прибирання: нові надходження

Ми раді повідомити Вам, що в нашому каталозі з'явилися нові ефективні засоби для чищення найрізноманітніших поверхонь. Вся професійна хімія сертифікована і безпечна для використання. Нижче представлені короткі описи, які допоможуть Вам краще визначитися з вибором відповідних засобів.

детальніше >>


Обладнання для автомийки

Кожен автовласник бажає, щоб його автомобіль був чистим не тільки зовні, але і всередині. Адже салон, що пахне свіжістю, викликає радість і прилив оптимізму на тривалий час. Їздити в чистому автомобілі приємно, престижно і, найголовніше, безпечно для здоров'я. Також періодично позбавляючись від грязьового нальоту на сидіннях і декоративних панелях, можна продовжити їх термін служби.

детальніше >>


Мийне устаткування для чищення килимів

Мийне устаткування для чищення килимів в якості основного компонента для функціонування використовує воду. Без води мийне устаткування працювати не зможе в принципі. Використовуючи чистячі розчини на основі води для видалення бруду на килимових покриттях, можна розраховувати на чудові результати.

детальніше >>


Про побутові пилососи

Сфера застосування побутових пилососів не відрізняється різноманітністю. Їх використовують для видалення пилу в невеликих приміщеннях, найчастіше в квартирах. Безперервна робота обмежується всього лише 30 хвилинами на день. Збільшення часу роботи побутового пилососа може призвести до його поломки, так як нормативний ресурс буде витрачатися набагато швидше.

детальніше >>


Хімія професійна (для видалення жувальної гумки і слідів від скотчу)

Звичайна побутова хімія для видалення жувальної гумки не підходить, хоча в домашніх умовах саме її найчастіше і застосовують. Результат в цьому випадку важко передбачити, адже окрім жуйки страждає і поверхня виробу: виривається ворс, зривається фарба, залишаються залишки жувальної гумки і т.д.

детальніше >>


Чим відрізняється професійна хімія для клінінгу від звичайних чистячих засобів?

Відомо, що по-справжньому добре почистити килим, вивести пляму або видалити неприємний запах за допомогою побутової хімії неможливо. І справа тут не в тому, що побутова хімія нікуди не годиться. Просто, як правило, всі побутові чистячі засоби розроблялися для загальних випадків.

детальніше >>


м. Яремче 17-20 січня 3-я Всеукраїнська зустріч регіональних представництв

17-20 січня в рамках 3-ої Всеукраїнської зустрічі регіональних представників пройде спільний клінінговий конгрес, на якому обговорюватимуться ідеї для кооперації між клінінговими компаніями. Запрошуємо представників активних клінінгових компаній зі всієї України на нашу зустріч.

детальніше >>


Видалення запахів тварин та інших результатів їхньої життєдіяльності

Домашні тварини привносять в наше життя радість, затишок і особливий комфорт. Але дуже часто власники квартир отримують разом з прекрасною собачкою або кішечкою багато проблем, вирішувати які доводиться негайно. До цих проблем найчастіше відносяться залишені домашніми улюбленцями на килимах і м'яких меблях екскременти, блювота і неприємні запахи.

детальніше >>


Вибір плямовивідника

Так уже ми влаштовані, що зіпсований зовнішній вигляд нашої улюбленої речі може сильно зіпсувати нам настрій. Особливо нервуються і відчувають розчарування ті, хто поставив пляму, що важко виводиться, на придбаний за чималі гроші одяг.

детальніше >>


Мішок. Бути чи не бути?

У наш час величезна кількість засобів для прибирання не дозволяє детально розібратися у всіх нюансах того чи іншого апарату, тому дуже гостро стоїть питання вибору пилососів з мішками і пилососів без мішків (типу «циклон»). У цьому випадку варто звернутися до думки професіоналів, які створюють або ремонтують обладнання для прибирання.

детальніше >>


Золотий пилосос за 1 мільйон баксів

Новий нечувано дорогий пилосос виставила на продаж компанія «GoVacuum» (США). Ціна його просто зашкалює за всі мислимі і не мислимі межі і становить 1 мільйон доларів. Цей пилосос не оснащений найновішими технологіями - просто його корпус виготовлений із золота, в прямому сенсі цього слова.

детальніше >>


2 в 1: ефективний засіб для виведення плям і ополіскувач із цитрусовим ароматом

Міжнародна компанія «Prochem» випустила новий професійний плямовивідник з цитрусовим ароматом «Fibre fabric Rince». Головною особливістю цього слабокислотного миючого засобу та ополіскувача є запобігання вицвітанню і появі жовтизни на килимах і оббивних тканинах.

детальніше >>


Двигун для пилососа

Найнеобхіднішою деталлю в такому корисному винахід як пилосос, будь він хоч професійним, хоч побутовим або миючим, є двигун, він же мотор. Від його потужності, запасу міцності і надійності залежить якість прибирання тієї або іншої поверхні. Зрозуміло, більш потужний двигун для пилососа здатний довше витримувати навантаження.

детальніше >>


Миючі засоби для професійного прибирання

Професійне прибирання може бути як основною сферою діяльності, так і необхідністю, пов'язаною з ключовим напрямком діяльності компанії. У будь-якому випадку власники бізнесу намагаються мінімізувати власні витрати на витратні матеріали шляхом закупівель миючих засобів оптовими партіями або ж вибираючи висококонцентровані засоби.

детальніше >>


Миючі засоби для хімчистки

Вже давно доведено, що ефективне прибирання м'яких меблів, килимів, салонів автомобілів за допомогою одного тільки пилососа неможливе. Пилосос здатний лише прибрати частинки пилу з верхніх шарів текстилю, тоді як хвороботворні мікроорганізми і стійкі неприємні запахи ховаються в більш глибоких шарах.

детальніше >>


Професійна хімія для прибирання

У діловому світі професія «прибиральниця» відходить у минуле: офіс або торговий центр з відвідуванням кілька тисяч людей в день неможливо тримати в чистоті за допомогою віника і швабри. Та й стандарти все підвищуються, змінюється підхід і вимоги до персоналу. Слово «клінінг» міцно входить в ужиток, приносячи з собою європейську якість прибирання і абсолютно незнайому пострадянській людині технологію.

детальніше >>


Професійні миючі та дезінфікуючі засоби

Сучасні санітарні та гігієнічні вимоги до промислових площ і громадських місць змушують їх власників серйозніше ставитися до прибирання. Але глобальне подорожчання примушує шукати відповіді на нове питання: «Де купувати професійні миючі та дезінфікуючі засоби дешевше без втрати якості?»

Оптимальний вихід із ситуації - використання професійних засобів для прибирання від британської компанії Prochem Europe LTD. Фасування великими об'ємами і висока концентрація роблять цю високоякісну хімію кращою пропозицією на ринку.

детальніше >>