Навчання

У Києві 4 грудня пройде семінар "Основи чищення текстильних підлогових покриттів"

Центр Тараса Дударя запрошує новачків клінінгової галузі на практичний тренінг "Основи чищення текстильних підлогових покриттів". В ході тренінгу буде проведено практичні заняття з чищення різних типів килимів та ковроліну з використанням різних технологій очищення. Учасники занять зможуть самостійно, під наглядом досвідченого фахівця, отримати навички у роботі з обладнанням для очищення килимів, ознайомитися з різними миючими засобами, дізнатися основні фактори, що впливають на вибір відповідної технології. Також буде представлено короткий аналіз поширених помилок та шляхів їх запобігання.

Тренінг проходитиме 4 грудня з 10.00 до 17.00, за адресою м Київ, вул. Криворізька 13 (ст. метро "Голосіївська"). За результатами тренінгу видається сертифікат про проходження навчання. Також учасники отримують можливість пільгового придбання навчальної літератури і російських клінінгових журналів. Даний тренінг є завершальним в 2013 навчальному році в Україні.

практичний тренінг "Основи чищення текстильних підлогових покриттів"В ході семінару буде розглянуто наступні питання:

  • які бувають текстильні покриття для підлоги?
  • яку обов'язкову інформацію потрібно знати про килимові покриття?
  • як не допустити непоправної помилки?
  • як правильно підібрати обладнання та засоби для чищення?
  • які бувають технології мобільного чищення килимових покриттів?
  • як правильно підібрати відповідний метод залежно від типу покриття та специфіки забруднення?

Технічний партнер семінару - компанія "Клінінг - Сервіс", постачальник обладнання Powr Flite і Edic Galaxy, а також спеціалізованих миючих засобів Prochem.